Selective Contextual Edit (1.0.3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Field
es: Campo

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Other
es: Otro(s)

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Warning message
es: Mensaje de advertencia

en: Form mode
es: Formulario de modo

en: Edit field
es: Editar campo

en: Status message
es: Mensaje de estado
