Selective Contextual Edit (1.0.3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Field
et: Väli

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Other
et: Muu

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Form mode
et: Vormireziim

en: Edit field
et: Muuda välja

en: Status message
et: Olekuteade
