Selective Contextual Edit (1.0.3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Field
fr: Champ

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Other
fr: Autre

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Form mode
fr: Mode de saisie

en: Edit field
fr: Modifier le champ

en: Status message
fr: Message d'état
