Selective Contextual Edit (1.0.3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Other
hi: अन्य

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Form mode
hi: फॉर्म मोड

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
