Selective Contextual Edit (1.0.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Edit field
hy: Խմբագրել դաշտը

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
