Selective Contextual Edit (1.0.3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Field
it: Campo

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Other
it: Altro

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Form mode
it: Modalità form

en: Edit field
it: Modifica campo

en: Status message
it: Messaggio di stato
