Selective Contextual Edit (1.0.3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Enable
km: បើក

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Edit field
km: កែ​សម្រួល​វាល

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
