Selective Contextual Edit (1.0.3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
