Selective Contextual Edit (1.0.3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Other
lt: Kiti

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Edit field
lt: Redaguoti laukelį

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
