Selective Contextual Edit (1.0.3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Field
oc: Camp

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Other
oc: Autre

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Edit field
oc: Modificar lo camp

en: Status message
oc: Messatge d'estat
