Selective Contextual Edit (1.0.3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Field
pl: Pole

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Other
pl: Inne

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Form mode
pl: Tryb formularza

en: Edit field
pl: Edycja pola

en: Status message
pl: Komunikat
