Selective Contextual Edit (1.0.3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Enable
pt: Habilitar

en: Field
pt: Campo

en: Save
pt: Salvar

en: Default
pt: Padrão

en: Other
pt: Outros

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Form mode
pt: Modo de formulário

en: Edit field
pt: Editar campo

en: Status message
pt: Mensagem de status
