Selective Contextual Edit (1.0.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Field
tr: Alan

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Other
tr: Diğer

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Form mode
tr: Form Kipi

en: Edit field
tr: Alanı düzenle

en: Status message
tr: Durum mesajı
