Selective Contextual Edit (1.0.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Field
vi: Trường

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Other
vi: Khác

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Edit field
vi: Chỉnh sửa trường dữ liệu

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
