Selective Contextual Edit (1.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Other
bo: གཞན

en: Edit field
bo: གནས་ཁོངས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
