Selective Contextual Edit (1.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Field
fi: Kenttä

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Other
fi: Muu

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Form mode
fi: Lomakemuoto

en: Edit field
fi: Muokkaa kenttää

en: Status message
fi: Tilanneviesti
