Selective Contextual Edit (1.0.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Field
ja: フィールド

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Other
ja: その他

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Form mode
ja: フォームモード

en: Edit field
ja: フィールドの編集

en: Status message
ja: ステータスメッセージ
