Selective Contextual Edit (1.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Other
ku: هیتر

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Edit field
ku: دەسکاری بۆشایی بکە

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
