Selective Contextual Edit (1.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Field
lv: Lauks

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Other
lv: Citi

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: Edit field
lv: Rediģēt lauku

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
