Selective Contextual Edit (1.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Field
ro: Câmp

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Other
ro: Altele

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Form mode
ro: Mod formular

en: Edit field
ro: Modifică câmp

en: Status message
ro: Mesaj de stare
