Selective Contextual Edit (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Other
ug: باشقا

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
