Self evaluation (2.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (55 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Open
az: Aç

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Created
az: Yaradıldı

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Widget
az: Vidcet

en: Owner
az: Sahib

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Log in
az: Loqin

en: Close
az: Bağlı

en: Full
az: Tam

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Result
az: Nəticə

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Themes
az: Mövzular

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Form
az: Forma

en: Publish
az: Dərc et

en: About
az: Haqqında

en: Bundle
az: Paket

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Thresholds
az: Eşiklər

en: Structure
az: Struktur
