Self evaluation (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (66 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Open
lt: Atvira

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Created
lt: Sukurta

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Owner
lt: Savininkas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Choices
lt: Pasirinkimai

en: Close
lt: Uždaryti

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Full
lt: Pilnas

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Result
lt: Rezultatas

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Select List
lt: Pasirinkite Sąrašą

en: Results
lt: Rezultatai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Themes
lt: Temos

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Questions
lt: Klausimai

en: Form
lt: Forma

en: Publish
lt: Paskelbta

en: About
lt: Apie

en: Step
lt: Žingsnis

en: Answers
lt: Atsakymai

en: Bundle
lt: Paketas

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Structure
lt: Struktūra

en: The @entity-type %label has been deleted.
lt: @entity-type %label buvo pašalintas.
