Self evaluation (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (72 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Administration
ro: Administrare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Weight
ro: Greutate

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Back
ro: Înapoi

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Open
ro: Deschideți

en: View
ro: Afișează

en: Display
ro: Afișaj

en: Updated
ro: Actualizat

en: Theme
ro: Temă

en: User
ro: Utilizator

en: Continue
ro: Continuare

en: Created
ro: Creat

en: Question
ro: Întrebare

en: Answer
ro: Răspuns

en: Creation date
ro: Dată creare

en: Comment
ro: Comentariu

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: URL alias
ro: Pseudonim URL

en: Percent
ro: Procente

en: Owner
ro: Proprietar

en: Configuration
ro: Configurație

en: Choices
ro: Alegeri

en: Close
ro: Închideți

en: Threshold
ro: Prag

en: Full
ro: Complet

en: Share
ro: Împărtășiți

en: Authoring information
ro: Informații despre autor

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Token
ro: Simbol

en: Result
ro: Rezultat

en: Publishing options
ro: Opțiuni de publicare

en: Select List
ro: Listă de selecţie

en: Results
ro: Rezultate

en: Changed
ro: Schimbat

en: Enter username
ro: Introduceţi numele de utilizator

en: Themes
ro: Teme

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Questions
ro: Întrebări

en: Form
ro: Formular

en: Publish
ro: Publică

en: About
ro: Despre

en: Step
ro: Pas

en: Bundle
ro: Pachet

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Maximum Score
ro: Scorul maxim

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Thresholds
ro: Praguri

en: Structure
ro: Structură

en: Link label to the referenced entity
ro: Legați eticheta către entitatea de referință

en: The @entity-type %label has been deleted.
ro: @entity-type %label a fost ștearsă.

en: See result
ro: Vezi rezultat
