Self evaluation (2.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (71 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Administration
ar: الإدارة

en: URLs
ar: روابط

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Resources
ar: مصادر

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Back
ar: رجوع

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Open
ar: مفتوح

en: View
ar: عرض

en: Display
ar: العرض

en: Updated
ar: التحديث

en: Text
ar: نص

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Continue
ar: متابعة

en: Created
ar: الإنشاء

en: Question
ar: السؤال

en: Comment
ar: التعليق

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: URL alias
ar: بديل المسار

en: Widget
ar: ودجة

en: Owner
ar: المالك

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Choices
ar: الخيارات

en: Close
ar: إغلاق

en: Full
ar: كامل

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Result
ar: نتيجة

en: Publishing options
ar: خيارات النشر

en: Choice
ar: اختيار

en: Reference
ar: مرجع

en: Results
ar: النتائج

en: Changed
ar: تم التغير

en: Themes
ar: الحلل

en: comment
ar: تعليق

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Questions
ar: الأسئلة

en: Form
ar: النموذج

en: Publish
ar: انشر

en: About
ar: حول

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: Thresholds
ar: حدود

en: Structure
ar: الهيكلية

en: Link label to the referenced entity
ar: تسمية الرابط بناء على الكيان المرجعي

en: The @entity-type %label has been deleted.
ar: @entity-type %label تم مسح ال.
