Self evaluation (2.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (52 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Open
bg: Отвори

en: View
bg: Прегледай

en: Display
bg: Дисплей

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: Created
bg: Създадено

en: Question
bg: Въпрос

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Note
bg: Бележка

en: Log in
bg: Вход

en: Choices
bg: Отговори

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Authored on
bg: Написано на

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: Choice
bg: Избор

en: Results
bg: Резултати

en: Themes
bg: Теми

en: comment
bg: Коментар

en: Publish
bg: Публикувай

en: Dashboard
bg: Табло

en: Structure
bg: Структура
