Self evaluation (2.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (58 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: URLs
hr: URLovi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Resources
hr: Resursi

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Open
hr: Otvoreno

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaz

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: Theme
hr: Tema

en: User
hr: Korisnik

en: Continue
hr: Nastavi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Question
hr: Pitanje

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Widget
hr: Cinculator

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Configuration
hr: Postavke

en: Log in
hr: Prijava

en: Choices
hr: Izbori

en: Threshold
hr: Prag

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Result
hr: Rezultat

en: Publishing options
hr: Opcije objave

en: Choice
hr: Izbor

en: Results
hr: Rezultati

en: Themes
hr: Predlošci

en: comment
hr: komentar

en: Publish
hr: Objavi

en: About
hr: Opis

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Structure
hr: Struktura
