Self evaluation (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (45 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Question
ne: प्रश्न

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Results
ne: परिणाम

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Structure
ne: संरचना
