Self evaluation (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (50 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Open
da: Åben

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Text
da: Tekst

en: Theme
da: Tema

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Question
da: Spørgsmål

en: Answer
da: Svar

en: Creation date
da: Oprettelsesdato

en: Comment
da: Kommentar

en: Score
da: Karakter

en: Published
da: Udgivet

en: URL alias
da: Alternativ URL

en: Percent
da: Procent

en: Owner
da: Ejer

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Note
da: Bemærk

en: Choices
da: Valgmuligheder

en: Threshold
da: Tærskelværdi

en: Share
da: Del

en: Authoring information
da: Forfatter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Token
da: Symbol

en: Publishing options
da: Udgivelse

en: Changed
da: Ændret

en: Themes
da: Temaer

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Questions
da: Spørgsmål

en: Publish
da: Udgiv

en: About
da: Om

en: Answers
da: Svar

en: Absolute
da: Absolut

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: Thresholds
da: Tærskler

en: Structure
da: Struktur
