Self evaluation (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (44 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Open
el: Ανοιχτά

en: View
el: Προβολή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Text
el: Κείμενο

en: Theme
el: Θέμα

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Question
el: Ερώτηση

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Choices
el: Επιλογές

en: Threshold
el: Όριο

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Publishing options
el: Επιλογές δημοσίευσης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Questions
el: Ερωτήσεις

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: About
el: Περί

en: Absolute
el: Απόλυτη

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Structure
el: Δομή
