Self evaluation (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Open
lv: Atvērts

en: View
lv: Skatīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Comment
lv: Komentārs

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Published
lv: Publicēts

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Percent
lv: Procenti

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Note
lv: Piezīme

en: Choices
lv: Izvēles

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Token
lv: Marķieris

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Changed
lv: Labots

en: Themes
lv: Tēmas

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Publish
lv: Publicēts

en: About
lv: Par

en: Absolute
lv: Noteikts

en: Structure
lv: Uzbūve
