Self evaluation (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (32 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Display
mr: दाखवा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Question
mr: प्रश्न

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Percent
mr: टक्के

en: Owner
mr: मालक

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Publishing options
mr: प्रकाशित करण्यासाठीचे पर्याय

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Structure
mr: आराखडा
