Self evaluation (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Answer
nn: Svar

en: Comment
nn: Kommentar

en: Published
nn: Publisert

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Choices
nn: Val

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Authored on
nn: Skrive

en: Publishing options
nn: Publiseringsval

en: Themes
nn: Utsjånadsmal

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Structure
nn: Struktur
