Self evaluation (8.x-1.0-alpha2) - en to lo translation catalogue (13 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Structure
lo: ໂຄງສ້າງ
