Self evaluation (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (40 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Structure
mn: Бүтэц
