Self evaluation (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (37 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Results
my: ရလဒ်

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု
