Self evaluation (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (23 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Close
se: Gidde

en: Share
se: Juogat

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: Publish
se: Almmut

en: About
se: Birra
