Self evaluation (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (37 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Open
ug: ئىچىشى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Text
ug: تېكىست

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Log in
ug: كىرىش

en: Choices
ug: تاللاشلار

en: Close
ug: يېپىش

en: Full
ug: تولۇق

en: Publishing options
ug: ئېلان قىلىش شەرتلىرى

en: Results
ug: نەتىجە

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Structure
ug: بېكەت قۇرۇلمىسى
