Self evaluation (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (47 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Open
eo: Malfermu

en: View
eo: Vidu

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Created
eo: Kreita

en: Question
eo: Demando

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Choices
eo: Elektoj

en: Full
eo: Kompleta

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Publishing options
eo: Publikigaj opcioj

en: Results
eo: Rezultoj

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Publish
eo: Publikigu

en: Bundle
eo: Fasko

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: Structure
eo: Strukturo
