Self evaluation (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (72 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: URLs
et: Veebiaadressid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Open
et: Avatud

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Created
et: Loodud

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Widget
et: Vidin

en: Owner
et: Omanik

en: Configuration
et: Seadistus

en: Log in
et: Sisene

en: Choices
et: Valikud

en: Close
et: Sulge

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Full
et: Täielik

en: Share
et: Jaga

en: Shared
et: Jagatud

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Result
et: Tulemus

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Results
et: Tulemused

en: Changed
et: Muudetud

en: Enter username
et: Sisesta kasutajanimi

en: Themes
et: Teemad

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Form
et: Vorm

en: Publish
et: Avalda

en: About
et: Programmist

en: Bundle
et: kogum

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Thresholds
et: Läved

en: Structure
et: Struktuur

en: Link label to the referenced entity
et: Lingi silt viidatud olemile

en: Add Entity
et: Lisa olem

en: The @entity-type %label has been deleted.
et: @entity-type %label on kustutatud.
