Self evaluation (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (75 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Back
fi: Takaisin

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Open
fi: Avoin

en: View
fi: Näytä

en: Display
fi: Näyttö

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Text
fi: Teksti

en: Theme
fi: Teema

en: User
fi: Käyttäjä

en: Continue
fi: Jatka

en: Created
fi: Luotu

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaa

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: URL alias
fi: Osoitealias

en: Widget
fi: Widgetti

en: Owner
fi: Omistaja

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Note
fi: Huomaa

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Choices
fi: Vaihtoehdot

en: Close
fi: Sulje

en: Full
fi: Kokonainen

en: Share
fi: Jaa

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Authored on
fi: Luotu

en: Token
fi: Muuttuja

en: Result
fi: Tulos

en: Publishing options
fi: Julkaisuasetukset

en: Results
fi: Tulokset

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Enter username
fi: Syötä käyttäjänimi

en: Themes
fi: Teemat

en: Chart type
fi: Kuvaajan tyyppi

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Questions
fi: Kysymykset

en: Form
fi: Kaavake

en: Publish
fi: Julkaise

en: About
fi: Tietoja

en: Step
fi: Askel

en: Bundle
fi: Paketti

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Absolute
fi: Absoluuttinen

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Thresholds
fi: Raja-arvot

en: Structure
fi: Rakenne

en: Sign in
fi: Kirjaudu sisään

en: Link label to the referenced entity
fi: Linkitä etiketti viitattuun entiteettiin

en: Add Entity
fi: Lisää entiteetti

en: The @entity-type %label has been deleted.
fi: @entity-type %label on poistettu.
