Self evaluation (8.x-1.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Dashboard
ga: Deais
