Self evaluation (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (67 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Open
gl: Aberta

en: View
gl: Ver

en: Display
gl: Visualización

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: Theme
gl: Tema

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: Created
gl: Creado

en: Question
gl: Pregunta

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Percent
gl: Porcentaxe

en: Widget
gl: Control

en: Owner
gl: Propietario

en: Configuration
gl: Configuración

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Choices
gl: Opcións

en: Close
gl: Pechar

en: Threshold
gl: Umbral

en: Full
gl: Completo

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Authored on
gl: Creado en

en: Token
gl: Símbolos

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: Select List
gl: Lista de selección

en: Results
gl: Resultados

en: Changed
gl: Cambiado

en: Enter username
gl: Insira nome de usuario

en: Themes
gl: Temas

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Questions
gl: Preguntas

en: Form
gl: Formulario

en: Publish
gl: Publicar

en: About
gl: Información

en: Step
gl: Paso

en: Bundle
gl: Paquete

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Absolute
gl: Absoluto

en: Structure
gl: Estrutura
