Self evaluation (8.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Display
de: Aazeig

en: Updated
de: Aktualisiert

en: URL alias
de: URL-Alias

en: Configuration
de: Konfiguration
