Self evaluation (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (44 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Open
ka: ღია

en: Display
ka: ჩვენება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Choices
ka: ვარიანტები

en: Full
ka: სრული

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Result
ka: შედეგი

en: Results
ka: შედეგები

en: Themes
ka: თემები

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Structure
ka: სტრუქტურა
