Self evaluation (8.x-1.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (20 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Log in
mg: Fidirana

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: Structure
mg: Tatitra
