Self evaluation (8.x-1.0-alpha3) - en to si translation catalogue (23 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Structure
si: ආකෘතිය
