Self evaluation (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (92 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Next
uk: Наступний

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: URLs
uk: URL-адреси

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Back
uk: Назад

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Open
uk: Відкрито

en: View
uk: Перегляд

en: Display
uk: Показ

en: Updated
uk: Оновлено

en: Text
uk: Текст

en: Theme
uk: Тема

en: User
uk: Користувач

en: Continue
uk: Продовжити

en: Created
uk: Створено

en: Question
uk: Питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: Creation date
uk: Дата створення

en: Comment
uk: Коментар

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: Percent
uk: Відсоток

en: Bar
uk: Смуга

en: Widget
uk: Віджет

en: Owner
uk: Власник

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Note
uk: Примітка

en: Log in
uk: Вхід

en: Choices
uk: Варіанти

en: Close
uk: Закрити

en: Threshold
uk: Поріг

en: Full
uk: Повністю

en: Share
uk: Спільні файли

en: Shared
uk: Спільне

en: Authoring information
uk: Відомості про автора

en: Authored on
uk: Створено

en: Token
uk: Замінник

en: Result
uk: Результат

en: Publishing options
uk: Опції публікації

en: Select List
uk: Список

en: Results
uk: Результати

en: Add reminder
uk: Додати нагадування

en: Changed
uk: Змінено

en: Enter username
uk: Уведіть ім'я користувача

en: Themes
uk: Теми

en: Chart type
uk: Тип графіка

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Questions
uk: Питання

en: Form
uk: Форма

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Reminders
uk: Нагадування

en: About
uk: Про модуль

en: Step
uk: Крок

en: Answers
uk: Відповіді

en: Bundle
uk: Пакет

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Absolute
uk: Абсолютний

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Thresholds
uk: Порогові значення

en: Add theme
uk: Додати тему

en: No information available.
uk: Відомості недоступні.

en: Structure
uk: Структура

en: Reminder
uk: Нагадування

en: Evaluation
uk: Розрахунок

en: Radio
uk: Радіо

en: Sign in
uk: Увійти

en: Link label to the referenced entity
uk: Мітка посилання сутності за посиланням

en: Reminder Date
uk: Дата нагадування

en: The @entity-type %label has been deleted.
uk: @entity-type %label було успішно видалено.

en: Shareable
uk: Загальне

en: Error.
uk: Помилка.

en: @entity_type entities
uk: Сутності типу @entity_type
