Self evaluation (8.x-1.0-alpha4) - en to ht translation catalogue (16 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Changed
ht: Chanje

en: Publish
ht: Pibliye
