Self evaluation (8.x-1.0-alpha4) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Log in
mk: Најави ме

en: Themes
mk: Теми
